Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Join the AGV/AMR pioneer!
We have a great team that can boast of unique implementations across our country. Over the last 5 years, WE HAVE CREATED several types of industrial robots from scratch.

Our projects use elements of artificial intelligence.
Are you willing to take on new challenges, are you an action person?

SPECIALIST FOR MARKETING / MARKETING DEPARTMENT / DęBORZYCE

Workplace: Dęborzyce (near Pniewy, Szamotuły County)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • tworzenie treści, w tym:
    - artykuły specjalistyczne do prasy branżowej, na blog i do bazy wiedzy na www, newslettera;
    - opisy case study;
    - newsy produktowe;
    - artykuły o wydarzeniach w firmie, notki prasowe,
    - posty do social media, wypowiedzi eksperckie,
    - treści do katalogów, ulotek, wnioski konkursowe;
    - opisy produktowe na stronę, treści do reklam
  • aktualizacja treści na stronach internetowych firmy (dotyczące produktów w ofercie, newsów, artykułów)
  • organizacja i koordynacja wydarzeń, takich jak: targi, konferencje, szkolenia, webinary, eventy- akcje specjalne
  • monitoring mediów i seo, wraz z cotygodniową weryfikacją statystyk w Google Analytics
  • tłumaczenia instrukcji, kart katalogowych, certyfikatów, ulotek
  • kontakt z wydawnictwami, mediami, kołami studenckimi
  • współpraca wizerunkowa z urzędami, partnerami biznesowymi, reprezentowanymi firmami

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie humanistyczne z zacięciem technicznym lub techniczne z lekkością pióra
  • znajomość j. angielskiego – min. B2
  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm, uczciwość, lojalność, odpowiedzialność
  • kreatywność, otwarty umysł, rzetelność, systematyczność, konsekwencja
  • umiejętność koordynowania wielu tematów w jednym czasie oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • zorientowanie w trendach branżowych (marketing + przemysł, technologie)
  • umiejętność łatwego pisania, poprawność językowa
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • samodzielność w realizowaniu wyznaczonych zadań
  • zdolności analityczne/poszukiwania informacji
  • chęć poszerzania wiedzy i umiejętności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi Photoshop, Indesign

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, u polskiego producenta robotów przemysłowych
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, ambitnym środowisku ludzi z pasją, którego ważną częścią poczujesz się już pierwszego dnia
  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • pracę jednozmianową od 8:00 do 16:00
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • możliwość dołączenia do polisy grupowej na życie i zdrowotnej, dającej dostęp do prywatnej opieki medycznej.
Fill out the recruitment form »
Nie zwlekaj, wyślij do nas CV (praca@wobit.com.pl) lub skrupulatnie wypełnij formularz rekrutacyjny na naszej stronie.
Po weryfikacji odpowiemy, a wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie naszej firmy.
WObit