Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Dołącz do pioniera AGV/AMR!
Mamy świetny zespół, który może poszczycić się wyjątkowymi wdrożeniami w skali naszego kraju. W ciągu ostatnich 5 lat STWORZYLIŚMY od podstaw kilkanaście rodzajów robotów przemysłowych.

Nasze projekty wykorzystują elementy sztucznej inteligencji.
Jesteś chętny na nowe wyzwania, jesteś człowiekiem akcji?

SPECJALISTA DS. MARKETINGU / DZIAł MARKETINGU / DęBORZYCE

Miejsce pracy: Dęborzyce (k. Pniew, pow. szamotulski)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • tworzenie treści, w tym:
    - artykuły specjalistyczne do prasy branżowej, na blog i do bazy wiedzy na www, newslettera;
    - opisy case study;
    - newsy produktowe;
    - artykuły o wydarzeniach w firmie, notki prasowe,
    - posty do social media, wypowiedzi eksperckie,
    - treści do katalogów, ulotek, wnioski konkursowe;
    - opisy produktowe na stronę, treści do reklam
  • aktualizacja treści na stronach internetowych firmy (dotyczące produktów w ofercie, newsów, artykułów)
  • organizacja i koordynacja wydarzeń, takich jak: targi, konferencje, szkolenia, webinary, eventy- akcje specjalne
  • monitoring mediów i weryfikacja statystyk w Google Analytics
  • tłumaczenia instrukcji, kart katalogowych, certyfikatów, ulotek
  • kontakt z wydawnictwami, mediami, kołami studenckimi
  • współpraca wizerunkowa z urzędami, partnerami biznesowymi, reprezentowanymi firmami

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie humanistyczne z zacięciem technicznym lub techniczne z lekkością pióra
  • znajomość j. angielskiego – min. B2
  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm, uczciwość, lojalność, odpowiedzialność
  • kreatywność, otwarty umysł, rzetelność, systematyczność, konsekwencja
  • umiejętność koordynowania wielu tematów w jednym czasie oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • zorientowanie w trendach branżowych (marketing + przemysł, technologie)
  • umiejętność łatwego pisania, poprawność językowa
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • samodzielność w realizowaniu wyznaczonych zadań
  • zdolności analityczne/poszukiwania informacji
  • chęć poszerzania wiedzy i umiejętności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi Photoshop, Indesign

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, u polskiego producenta robotów przemysłowych
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, ambitnym środowisku ludzi z pasją, którego ważną częścią poczujesz się już pierwszego dnia
  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • pracę jednozmianową od 8:00 do 16:00
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • możliwość dołączenia do polisy grupowej na życie i zdrowotnej, dającej dostęp do prywatnej opieki medycznej.
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Nie zwlekaj, wyślij do nas CV (praca@wobit.com.pl) lub skrupulatnie wypełnij formularz rekrutacyjny na naszej stronie.
Po weryfikacji odpowiemy, a wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie naszej firmy.
WObit