Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Join the AGV/AMR pioneer!
We have a great team that can boast of unique implementations across our country. Over the last 5 years, WE HAVE CREATED several types of industrial robots from scratch.

Do you want to support us from the purchasing side?

Will you be satisfied with the provision of elements for the production of Polish robots and mechatronic devices on time, at good quality and at a good price?

SPECIALIST FOR SHOPPING / DęBORZYCE

Workplace: Dęborzyce (near Pniewy, Szamotuły County)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie dostępności materiałów i towarów na czas, we właściwej ilości i jakości

  • prowadzenie negocjacji dotyczących cen i warunków dostawy

  • nieustanne doskonalenie relacji z dostawcami

  • kontrola stanów magazynowych i list zamówień, celem możliwie najbardziej precyzyjnego oszacowania potrzeb przedsiębiorstwa w danym okresie

  • poszukiwanie nowych dostawców

  • optymalizacja kosztowa i jakościowa

  • planowanie, organizacja i kontrola procesów zakupowych;

  • monitorowanie i analiza rynków zaopatrzeniowych;

  • bieżąca współpraca z innymi działami

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej - techniczne, ekonomiczne

  • doświadczenie zawodowe w dziale zakupów w firmie produkcyjnej

  • wiedza z zakresu procesów nowoczesnej produkcji

  • znajomością zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji

  • umiejętności negocjacyjne, komunikatywność

  • znajomość Microsoft Office, w tym bardzo dobra znajomość obsługi programu Excel

  • zdolności analityczne i organizacyjne, dobre planowanie

  • zdolność efektywnej pracy pod presją czasu

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność

  • dyskrecja, zaangażowanie, uczciwość, wysoka kultura osobista, rzetelność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi
  • zespół zaangażowanych współpracowników, w którym będziesz się czuć ważną jego częścią już od pierwszego dnia pracy
  • pracę w innowacyjnej firmie, przy ciekawych nowoczesnych projektach
  • pracę jednozmianową od 8:00 do 16:00
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
Fill out the recruitment form »
We provide complete discretion to all candidates!
Applications should be sent to the following e-mail address: praca@wobit.com.pl
WObit