Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation

Zapraszamy na targi Modernlog i ITM Industry Europe 2024

Od 4 do 7 czerwca br. Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się centrum branży przemysłowej i logistycznej. Zapraszamy do odwiedzin stoisk firmy WObit.

08.05.2024

Zapraszamy na targi Modernlog i ITM Industry Europe 2024

Już na początku czerwca Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się centrum branży przemysłowej i logistycznej. Od 4 do 7 czerwca br. będzie to miejsce biznesowych spotkań i wyjątkowych pokazów maszyn, wśród których polecamy odwiedziny stoisk firmy WObit. 

  

Bądź smart – poznaj rozwiązania, które usprawnią intralogistykę w Twojej firmie 

Stoisko 9 w pawilonie 8 na targach MODERNLOG to obowiązkowy punkt na mapie wszystkich poszukujących rozwiązań, które zoptymalizują procesy intralogistyczne. Na stoisku WObit będzie można zapoznać się ze współpracującymi robotami mobilnymi MOBOT®, które ciągną ładunki, unoszą je i transportują na sobie, a przede wszystkim ze sobą współpracują. Zaprezentujemy MOBOT®y z napędem omnikierunkowym oraz różnicowym, w tym MOBOT® FlatRunner MW Light oraz najnowszego MOBOT® TRANSPORTER T15 z systemem ładowania indukcyjnego firmy Wiferion. 

Ważną częścią strefy pokazowej będzie stanowisko z robotem MOBOT® TRANSPORTER U1, przygotowane z naszym partnerem, firmą NS FLOW, dostarczającą kompleksowe rozwiązania AR dla przedsiębiorstw przemysłowych. To innowacyjne rozwiązanie zdalnego wsparcia naszych ekspertów, w którym wykorzystujemy wspomaganą rzeczywistość. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli przetestować działanie tego systemu. Będziemy je również omawiać podczas pokazów na żywo odbywających się co godzinę (pierwszy pokaz o 09:30, ostatni o 15:30, ostatniego dnia targów o 13:30), przez wszystkie dni targowe. 

Cała strefa pokazowa będzie wyznaczona bezpiecznymi barierami dostarczonymi przez naszych partnerów firmy 4Safety i TROAX, a dostęp do niej zapewni bezpieczny zamek od Euchner.  

  

Czujemy i poruszamy 

Stoisko WObit – nr 8 w pawilonie 5, na targach ITM Industry Europe to miejsce, gdzie zaprezentujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie napędów, sterowania i pomiarów. Na poszukujących precyzyjnego przeniesienia napędu będą czekać przekładnie planetarne Neugart, w tym nowa przekładnia NDF do robotów Delta oraz precyzyjne przekładnie cykloidalne Nabtesco, m.in. przekładnie seriI Neco, które są przygotowane do zamontowania na silniku i gotowe do użycia.  

Zaprezentujemy również kompletny system napędowy bMotion firmy Buehler Motor składający się z silnika prądu stałego, przekładni, hamulca i enkodera. Nie zabraknie nowości z oferty Kinco, w tym sterowników PLC nowej generacji, paneli operatorskich HMI oraz serwonapędów.  

W zakresie pomiarów będziemy prezentować rozwiązania firmy Micro-Epsilon, w tym system do pomiaru koloru, a także firmy NCTE, która specjalizuje się w precyzyjnym pomiarze momentu obrotowego 

  

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi ITM Industry Europe, Modernlog i Subcontracting. 

  

Serdecznie zapraszamy Państwa do spotkań z naszymi specjalistami na stoiskach WObit i do zobaczenia z bliska innowacji polskiego producenta robotów mobilnych MOBOT®. 

  

O firmie WObit 

WObit® to rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, które od ponad 33 lat konsekwentnie buduje markę dostawcy i producenta innowacyjnych rozwiązań dla rynku automatyki i robotyki.  

WObit jest dystrybutorem szerokiego spektrum komponentów z zakresu pomiarów, napędów, sterowania oraz mechaniki. Jest również producentem urządzeń, takich jak moduły liniowe MLA, dających wszechstronne możliwości zastosowań. Oferuje niemal wszystkie elementy niezbędne do projektowania i budowy kompletnych maszyn. Interdyscyplinarny zespół tworzą ludzie pełni zaangażowania, specjaliści o dużym doświadczeniu i wiedzy inżynierskiej.  

Misją WObit jest dostarczanie i tworzenie innowacyjnych technologii, które unowocześniają polski oraz światowy przemysł. WObit jest producentem autonomicznych robotów mobilnych MOBOT® optymalizujących intralogistykę, a także autorskich robotów przemysłowych m.in. robotów kartezjańskich, Tower i SCARA. 

 

 

×

Przeczytaj także

Przekładnie cykloidalne: Nr 1 do obsługi i pozycjonowania
Przekładnie cykloidalne: Nr 1 do obsługi i pozycjonowania

Przekładnie cykloidalne są najlepszym rozwiązaniem w przypadku zastosowań związanych z precyzyjnym i dynamicznym przemieszczaniem oraz pozycjonowaniem.

Zobacz więcej »
Z nowym oprogramowaniem Configuration Tools 6.1 do skanerów laserowych możliwy jest pomiar szczelin!
Z nowym oprogramowaniem Configuration Tools 6.1 do skanerów laserowych możliwy jest pomiar szczelin!

Najnowsze oprogramowanie Configuration Tools 6.1 oferuje dodatkowe funkcje skanerów laserowych scanCONTROL i zastępuje dotychczasowe oprogramowanie do konfiguracji czujników gapCONTROL.

Zobacz więcej »