Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Czy w dotychczasowej pracy, po rozmowie ze współpracownikami potrafił*ś zidentyfikować obszary wymagające wsparcia i udoskonalenia?
Jesteś dokładn*? Myślisz procesowo? To praca dla Ciebie!

INżYNIER JAKOśCI

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew (Wielkopolska)

Obowiązki:

  •     opracowywanie i nadzór dokumentacji jakościowej
  •     monitorowanie procesów produkcyjnych pod kątem jakościowym
  •     przeprowadzanie audytów wyrobu wspólnie z technologiem/ zespołem produkcyjnym (np. pomiary detali przy użyciu przyrządów pomiarowych, prowadzenie dokumentacji kontrolnej)
  •     rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
  •     współpraca z dostawcami w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów
  •     koordynowanie analizy zgłoszonej niezgodności (w tym wspieranie zespołu w kwestii analiz przyczyn źródłowych, przygotowywanie raportów m. in. 8D)
  •     współpraca z Działem Reklamacji (m. in. obsługa reklamacji jakościowych, tworzenie raportów, w tym reklamacyjnych)
  •     współpraca z działami zajmującymi się planowaniem procesu, produkcją, rozwojem produktów oraz sprzedażą

Wymagania:

  •     preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne (ukończone kierunki techniczne: np. mechatronika, inżynieria materiałowa, elektryka, elektrotechnika, elektromechanika lub pokrewne)
  •     znajomość narzędzi kontrolno-pomiarowych
  •     komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  •     umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki techniczne, schematy elektryczne)
  •     doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym (preferowane w firmie produkcyjnej, logistycznej)
  •     doskonałe umiejętności analityczne, profesjonalizm, uczciwość, lojalność, poufność
  •     umiejętności komunikacyjne, które pozwolą na pracę z ludźmi z każdego szczebla w strukturze firmy
  •     umiejętność pracy w zespole i nastawienie na współpracę
  •     wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i zapewnienia jakości (w tym ISO 9001, narzędzi jakościowych, metod rozwiązywania problemów)
  •     umiejętność redagowania, wdrażania i monitorowania dokumentacji
  •     umiejętność koordynowania wielu tematów w jednym czasie oraz bardzo dobra organizacja pracy
  •     rzetelność, systematyczność, konsekwencja,
  •     samodzielność i determinacja w realizacji powierzonych zadań
  •     wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  •     uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi
  •     pracę w prężnie rozwijającej się firmie wdrażającej innowacyjne projekty w branży automatyki i robotyki
  •     stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •     możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla różnych branż przemysłowych
  •     wyjątkową szansę na rozwój umiejętności zawodowych, wymianę doświadczeń i realny wpływ na wprowadzanie nowych rozwiązań w tworzonych produktach
  •     dobrą atmosferę i warunki pracy
  •     ubezpieczenie na życie i zdrowotne z dostępem do prywatnej opieki medycznej
  •     transport pracowniczy z Poznania do Dęborzyc
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Czekamy na Twoje CV – praca@wobit.com.pl
lub wypełnij Formularz rekrutacyjny na https://wobit.com.pl/rekrutacja/praca/
WObit