Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

PRAKTYKANCIE/PRAKTYKANTKO - TłUMACZ DOKUMENTY W INNOWACYJNEJ FIRMIE! (ANGIELSKI)

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew (Wielkopolska)

Droga Praktykantko, Drogi Praktykancie


w naszej firmie udoskonalisz swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach komunikacyjnych, przy różnych stanowiskach pracy, w formie ustnej i pisemnej!

Poznasz specyfikę pracy w polskiej, rodzinnej firmie, która produkuje roboty przemysłowe, oferuje swoim klientom cały wachlarz komponentów dla automatyki i indywidualne rozwiązania oraz kontaktuje się z dostawcami  z całego świata.

Zespół firmy WObit tworzą specjaliści posiadający duże doświadczenie i wiedzę inżynierską w dziedzinach takich jak pomiary, napędy i sterowanie oraz mechanika. Wysokie kompetencje i profesjonalizm sprawiają, że bez trudu rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane problemy klientów, dzięki temu praca nie jest monotonna.

U nas rozwiniesz umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy samodzielnej oraz umiejętności współpracy w różnorodnym zespole, który szanuje i lubi się nawzajem oraz chętnie dzieli się swoimi zainteresowaniami  i pasjami.

Z pewnością w Firmie WObit rozwiniesz swoją kreatywność i innowacyjność oraz umiejętności samodzielnego lub zespołowego rozwiązywania realnych zawiłości.

W Firmie WObit możesz sprawdzić się w roli tłumacza m.in. dokumentów technicznych (instrukcje obsługi, deklaracje zgodności, normy jakościowe), kadrowych (regulaminy, zasady współżycia społecznego, zarządzenia), handlowych.  

Cały wachlarz możliwości na wyciągnięcie ręki! 
 

Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!
Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny –
WObit