Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Poszukujemy do pracy na stanowisku:

GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew

OBOWIĄZKI:

  • projektowanie, skład i przygotowywanie do druku projektów, skład katalogów, reklam prasowych, broszur (skład DTP), itp.
  • obróbka graficzna zdjęć i fotografia produktowa
  • przygotowywanie materiałów graficznych
  • realizacja zadań wg spójnej strategii wizerunku i designu firmy
  • dbanie o spójność grafiki projektów i wizerunku firmy

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość programów Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator,
  • duża kreatywność, samodzielność, dokładność, dbałość o szczegóły i zaangażowanie
  • pasja tworzenia, uczenia się i chęć rozwijania swoich umiejętności w kierunku graficznym
  • znajomość projektowania grafiki na potrzeby Internetu (strony www, banery, etc.)
  • znajomość zasad kompozycji, doboru typografii i kolorystyki
  • odpowiedzialność za pracę, uczciwość

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych
  • doświadczenie w projektowaniu grafiki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielność, współpracę z doświadczonym zespołem i przyjazną atmosferę
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach rozwojowych i zróżnicowanych w charakterze projektów
  • dużą zmienność i różnorodność prowadzonych projektów graficznych
  • możliwość współtworzenia wizerunku firmy i wpływania na kształt materiałów marketingowych

UWAGA: Nie szukamy osoby do współpracy na podstawie Freelance

Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!

Czekamy na Twoje CV ze zdjęciem i list motywacyjny – praca@wobit.com.pl
WObit