Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Poszukujemy Hobbysty Elektronika do pracy w dziale produkcji elektronicznej na stanowisku:

MONTER ELEKTRONIK / DZIAł PRODUKCJI ELEKTRONIKI / DęBORZYCE

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew (Wielkopolska)

OBOWIĄZKI:

  • montaż i uruchamianie produktów, docelowo również:
    • serwis produktów,
    • testowanie produktów.

WYMAGANIA:

  • umiejętności w zakresie ręcznego montażu elementów elektronicznych na płytkach PCB: montaż przewlekany i SMD,
  • znajomość elementów elektroniki,
  • cechy osobowe: pracowitość, uczciwość, sumienność, lojalność, dokładność,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość środowiska Windows (MS Office).

Mile widziane:

  • zainteresowania z dziedziny techniki, elektroniki lub automatyki,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę,
  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi i ich pracę,
  • możliwość rozwoju m.in. poprzez szkolenia, ciekawe projekty i wymianę doświadczeń w ambitnym i doświadczonym zespole,
  • dobrą atmosferę i warunki pracy,
  • pracę jednozmianową od 8 do 16,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla różnych branż przemysłowych,
  • dobrą atmosferę i warunki pracy.
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!
Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny – praca@wobit.com.pl
WObit