Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Dołącz do pioniera AGV/AMR!
Mamy świetny zespół, który może poszczycić się wyjątkowymi wdrożeniami w skali naszego kraju. W ciągu ostatnich 5 lat STWORZYLIŚMY od podstaw kilkanaście rodzajów robotów przemysłowych.

Chcesz nas wesprzeć od strony zakupowej?

Będziesz mieć satysfakcję z zapewnienia na czas, w dobrej jakości i cenie elementów do wyprodukowania polskich robotów oraz urządzeń mechatronicznych?

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW / DęBORZYCE

Miejsce pracy: Dęborzyce (k. Pniew, pow. szamotulski)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie dostępności materiałów i towarów na czas, we właściwej ilości i jakości

  • prowadzenie negocjacji dotyczących cen i warunków dostawy

  • nieustanne doskonalenie relacji z dostawcami oraz poszukiwanie nowych dostawców

  • kontrola stanów magazynowych i list zamówień, celem możliwie najbardziej precyzyjnego oszacowania potrzeb przedsiębiorstwa w danym okresie

  • optymalizacja kosztowa i jakościowa

  • planowanie, organizacja i kontrola procesów zakupowych

  • monitorowanie i analiza rynków zaopatrzeniowych

  • bieżąca sprawna współpraca z innymi działami

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej - techniczne, ekonomiczne

  • doświadczenie zawodowe w dziale zakupów w firmie produkcyjnej

  • wiedza z zakresu procesów nowoczesnej produkcji

  • znajomością zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji

  • umiejętności negocjacyjne, komunikatywność

  • znajomość Microsoft Office, w tym bardzo dobra znajomość obsługi programu Excel

  • zdolności analityczne i organizacyjne, dobre planowanie

  • zdolność efektywnej pracy pod presją czasu

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność

  • dyskrecja, zaangażowanie, uczciwość, wysoka kultura osobista, rzetelność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi
  • zespół zaangażowanych współpracowników, w którym będziesz się czuć ważną jego częścią już od pierwszego dnia pracy
  • pracę w innowacyjnej firmie, przy ciekawych nowoczesnych projektach
  • pracę jednozmianową od 8:00 do 16:00
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • ubezpieczenie na życie i zdrowotne z dostępem do prywatnej opieki medycznej
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!
Zgłoszenia aplikacyjne należy przesyłać na adres e-mail: praca@wobit.com.pl
WObit