Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Jesteś odpowiedzialny/a, pracowity/a, wytrwały/a, lubisz wyzwania i chcesz by Twoja praca była ważna, miała realny wpływ na sukces? To praca dla Ciebie!

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew (Wielkopolska)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • obsługa zleceń produkcyjnych, w tym uruchamianie, zakładanie struktur wyrobów gotowych, koordynacja i rozliczanie zleceń
  • formułowanie planów produkcyjnych przedsiębiorstwa, nadzór nad ich realizacją i bieżąca korekta założeń produkcyjnych
  • zapewnienie ciągłości w dostawach materiałów, surowców i produktów gotowych
  • monitoring procesów dotyczących gospodarki magazynowej

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe: logistyka produkcji, zarządzanie produkcją lub pokrewne
  • znajomość działania firm produkcyjnych, minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku, w logistyce produkcji
  • znajomość rysunku technicznego (umiejętność interpretowania dokumentacji technicznej)
  • znajomość procesów logistycznych i gospodarki magazynowej
  • znajomość Microsoft Office, w tym bardzo dobra znajomość obsługi programu Excel
  • doskonała organizacja pracy i terminowość
  • dyskrecja, zaangażowanie, uczciwość, wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność
  • zorientowanie na cel, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • łatwość w obsłudze programów wspierających pracę logistyka, np. CRM, systemów do obsługi zleceń produkcyjnych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Unicore.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi,
  • zespół zaangażowanych współpracowników, w którym będziesz się czuć ważną jego częścią już od pierwszego dnia pracy,
  • pracę w innowacyjnej firmie, przy ciekawych nowoczesnych projektach,
  • pracę jednozmianową od 8:00 do 16:00
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!
Zgłoszenia aplikacyjne należy przesyłać na adres e-mail: praca@wobit.com.pl
WObit