Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Chcesz pracować u lidera branży AGV/AMR?

Umiesz się skupić? Jesteś chętny by się rozwijać?
Programowanie PLC to coś co lubisz, a świat automatyki nie jest Ci obcy?

Będziesz mieć satysfakcję z pracy związanej z powstawaniem
i uruchamianiem polskich robotów oraz urządzeń mechatronicznych?

AUTOMATYK PROGRAMISTA

Miejsce pracy: Dolny Śląsk (Świdnica, Wałbrzych, Jelcz...)

Obowiązki:

  • programowanie PLC oraz robotów AGV
  • programowanie maszyn zarządzanych przez sterowniki PLC lub sterowniki z dedykowanym środowiskiem programistycznym opartym o układy mikrokontrolerów
  • analiza i eliminowanie błędów w oprogramowaniu
  • diagnozowanie przyczyn awarii w układzie sterowania
  • prowadzenie prac wdrożeniowych oraz napraw mechatronicznych AGV i urządzeń współpracujących

Wymagania:

  • cierpliwość, lojalność, uczciwość
  • dokładność, staranność, zdolności manualne
  • umiejętność programowaia sterowników PLC
  • łatwość uczenia się języków programowania
  • wiedza z zakresu automatyki, elektroniki i mechatroniki
  • dyspozycyjność, determinacja i gotowość do wysiłku i podróży służbowych
  • predyspozycje ogólnoinżynierskie - ciekawość zasady działania wszelkich urządzeń technicznych
  • otwartość na nowe wyzwania i chęć uczenia się
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność organizacji, planowania pracy własnej
  • umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu lub przy uruchamianiu robotów
  • umiejętność programowania w języku C++, C, C#

Oferujemy Tobie:

  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie wdrażającej innowacyjne projekty w branży automatyki i robotyki,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla różnych branż przemysłowych
  • możliwość rozwoju, wymianę doświadczeń i realny wpływ na wprowadzanie nowych rozwiązań w tworzonych produktach
  • dobrą atmosferę i warunki pracy
  • ubezpieczenie na życie i zdrowotne
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!

Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny – praca
WObit