Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Dołącz do pioniera AGV/AMR!
Mamy świetny zespół, który może poszczycić się wyjątkowymi wdrożeniami w skali naszego kraju. W ciągu ostatnich 7 lat STWORZYLIŚMY od podstaw kilkanaście rodzajów robotów przemysłowych.

Nasze projekty wykorzystują elementy sztucznej inteligencji.
Jesteś chętn* na nowe wyzwania oraz rozwój?

Poszukujemy pracownika do AMBITNEJ i TWÓRCZEJ pracy na stanowisku

PROGRAMISTA / DZIAł BADAń I ROZWOJU / DęBORZYCE

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew (Wielkopolska)

MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • to, że nie będzie to zwykłe „klepanie kodu”
  • satysfakcję z wdrożonych projektów i rozwoju produktu
  • uczestnictwo w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych rozwiązań dla różnych branż przemysłowych.
  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi i ich pracę
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju m.in. poprzez szkolenia, ciekawe projekty i wymianę doświadczeń w ambitnym i doświadczonym zespole
  • dobrą atmosferę i warunki pracy
  • ubezpieczenie na życie i zdrowotne z dostępem do prywatnej opieki medycznej
  • transport pracowniczy z Poznania do Dęborzyc

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języków programowania C / C++
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • otwarty umysł
  • zaangażowanie i dążenie do celu
  • umiejętność tworzenia przejrzystego kodu
  • MILE WIDZIANE BĘDĄ:
    • znajomość systemów embedded
    • wiedza z zakresu elektroniki
    • umiejętność programowania mikrokontrolerów
    • znajomość ROS (Robot Operating System)
    • znajomość języka C#
    • komfort w używaniu systemu Linux
    • znajomość algorytmów przetwarzania danych
    • znajomość innych języków programowania
    • znajomość systemu kontroli wersji (GIT)

OBOWIĄZKI:

  • rozwój istniejącego projektu i oprogramowania w C i C++
  • uczestnictwo w tworzeniu oprogramowania dla realizowanych i implementowanych projektów w zakresie robotyki przemysłowej
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!
Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny - praca@wobit.com.pl
WObit