Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Poszukujemy UCZCIWEGO i PRACOWITEGO człowieka do pracy na niepełny etat (np. 3/5) na stanowisko:

POMOCNIK MAGAZYNIERA / DęBORZYCE

Miejsce pracy: Dęborzyce (k. Pniew, pow. szamotulski)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • codzienna wysyłka towaru (w tym skompletowanie paczki, pakowanie wg standardów i wymogów firmy),
  • rozmieszczanie towaru na półkach magazynu,
  • przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • znakowanie poszczególnych produktów.

WYMAGANIA:

  • UCZCIWOŚĆ, PRACOWITOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ,
  • rzetelność, dokładność, spostrzegawczość,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • umiejętność stosowania się do procedur i regulaminów wewnętrznych,
  • obsługa komputera (w tym MS Office).

MILE WIDZIANE:

  • REFERENCJE,
  • doświadczenie w pracy na magazynie i/lub ukończona szkoła średnia (kierunek logistyka),
  • prawo jazdy kat. B i bezkolizyjna jazda.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi
  • zespół zaangażowanych współpracowników, w którym będziesz się czuć ważną jego częścią już od pierwszego dnia pracy
  • pracę w innowacyjnej firmie, przy ciekawych nowoczesnych projektach
  • pracę jednozmianową od 8:00 do 16:00
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • ubezpieczenie grupowe na zycie i zdrowotne
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!

Zgłoszenia aplikacyjne należy przesyłać na adres e-mail: praca@wobit.com.pl
WObit