Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Join the AGV/AMR pioneer!
We have a great team that can boast of unique implementations across our country. Over the last 5 years, WE HAVE CREATED several types of industrial robots from scratch.

Our projects use elements of artificial intelligence.
Are you willing to take on new challenges and development?

You will be satisfied with the startup work
and servicing Polish robots and mechatronic devices at our client's?

ELECTROMECHANIC - INDUSTRIAL AUTOMATION / LOWER SILESIA (WAłBRZYCH, JELCZ)

Workplace: LOWER SILESIA (Wałbrzych and/or Jelcz)

Obowiązki:

  • uruchamianie robotów i innych urządzeń mechatronicznych
  • wykonywanie napraw mechanicznych lub elektrycznych robotów, maszyn i urządzeń mechatronicznych
  • analiza i eliminowanie przyczyn awarii (zarówno układu mechanicznego, elektrycznego, sterowania, jak i błędów w oprogramowaniu)
  • programowanie maszyn zarządzanych przez sterowniki PLC lub sterowniki z przeznaczonym do tego środowiskiem programistycznym opartym o układy mikrokontrolerów
  • dobieranie dostępnych narzędzi i przyrządów pomiarowych do montażu i demontażu urządzeń
  • dobieranie elementów, podzespołów i zespołów mechanicznych do montażu urządzeń i systemów mechanicznych

Wymagania:
(uwaga, nie musisz posiadać kompletu umiejętności, zgłoś się i daj nam możliwość Cię podszkolić)

  • wiedza z zakresu mechaniki, mechatroniki, elektroniki i/lub automatyki
  • predyspozycje ogólnoinżynierskie - ciekawość zasady działania wszelkich urządzeń technicznych
  • doświadczenie w pracy związanej z montażem mechatronicznym, mechanicznym lub automatycznym
  • umiejętność posługiwania się narzędziami niezbędnymi w mechanice (np. wiertarka, szlifierka kątowa, wkrętarka) i elektronice
  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność organizacji, planowania pracy własnej
  • umiejętność pracy zespołowej
  • determinacja i gotowość do wysiłku
  • cierpliwość, lojalność, uczciwość
  • dokładność, staranność, zdolności manualne

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu
  • umiejętność programowania w języku C++, C, C#
  • komunikatywny język angielski

Oferujemy Tobie:

  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie wdrażającej innowacyjne projekty w branży automatyki i robotyki
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla różnych branż przemysłowych
  • wyjątkową szansę na rozwój umiejętnosci zawodowych, wymianę doświadczeń i realny wpływ na wprowadzanie nowych rozwiązań w tworzonych produktach
  • dobrą atmosferę i warunki pracy
  • ubezpieczenie na życie i zdrowotne z dostępem do prywatnej opieki medycznej
Fill out the recruitment form »
We provide all Candidates with total discretion!

We are waiting for your CV and cover letter - praca@wobit.com.pl
WObit