Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Wyobraź sobie, że Twoja przełożona ceni uczciwość, zgodność postępowania z przepisami, dialog. Ty zaś jesteś osobą, która posiada silny kręgosłup moralny, umiejętność identyfikacji ryzyk, lubi wgryźć się w przepisy i szukać w nich do skutku rozwiązań i odpowiedzi na pytania. Czy brzmi to dla Ciebie znajomo?

W takim razie ta praca jest właśnie dla Ciebie! Stań się WAŻNĄ częścią naszego Zespołu, miej bezpośredni wpływ na ograniczenie ryzyka zawieranych transakcji i zwiększenie bezpieczeństwa działalności swojego Pracodawcy.

JUNIOR LEGAL SERVICES SPECIALIST

Workplace: De­borzyce near Pniewy (Greater Poland)

Obowiązki:

  • opracowywanie i opiniowanie warunków prawnych umów, aneksów, porozumień i innych dokumentów kontraktowych (w tym przetargowych),
  • analiza prawna dokumentacji i wsparcie firmy w szczególności w zakresie prawa handlowego, w sprawach cywilnych i gospodarczych, prawa pracy, administracyjnego oraz IT,
  • odpowiedzialność za realizację zadań wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE (RODO).

Wymagania:

  • uczciwość, lojalność, dyskrecja, umiejętność zachowania poufności,
  • wykształcenie wyższe prawnicze lub pokrewne,
  • znajomość i umiejętność stosowania w praktyce zapisów ustawy Prawo zamówień publicznych, Kodeksu cywilnego, Kodeksu spółek handlowych, a także przepisów regulujących zasady ochrony informacji oraz z obszaru bezpieczeństwa,
  • łatwość w poruszaniu się w orzeczeniach i przepisach prawa polskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i współpraca w zespole,
  • skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie,
  • umiejętności analityczne oraz strategicznego myślenia,
  • nastawienie na rozwiązanie problemu - myślenie biznesowe,
  • kultura osobista, sumienność,
  • otwarcie na wiedzę innych, chęci rozwoju, zdobywania doświadczenia.

Mile widziane:

  • pierwsze doświadczenie zawodowe (np. praktyki, staż w kancelarii prawnej lub dziale prawnym),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi i postępuje zgodnie z prawem,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w godz. 8:00-16:00,
  • współpracę z firmą pracującą w strategicznych obszarach gospodarki i z najnowocześniejszymi innowacjami technologicznymi,
  • możliwość rozwoju i brak monotonii,
  • dobrą atmosferę i warunki pracy.
Fill out the recruitment form »
We are waiting for your CV - praca
or fill out the Recruitment Form at https://wobit.com.pl/rekrutacja/praca/
WObit