Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation

Wyróżnieni przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

10.06.2022

Wyróżnieni przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Forum Odpowiedzialnego Biznesu to największa w Polsce organizacja zajmująca się CSR oraz zrównoważonym rozwojem. W dniu 25 maja, podczas 9. Targów CSR  odbyła się premiera dwudziestego, jubileuszowego raportu Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki.”. Jest to największy w Polsce przegląd inicjatyw społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Zaprezentowano tam 1677 działań podjętych przez 283 firmy. Również firma WObit została wyróżniona za działania w obszarach praktyk z zakresu pracy oraz zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności lokalnej. Sześć naszych praktyk znalazło się w raporcie i stanowi inspirację do dalszych działań na rzecz ludzi i środowiska.

Spośród 283 organizacji, 80 to firmy z sektora mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to wzrost w ilości firm tego sektora o 40% w porównaniu do poprzedniego roku. Pokazuje to, że coraz mniejsze podmioty gospodarcze angażują się społecznie i stanowi to ważny element ich działalności. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego rozwijającego się dynamicznie sektora i możemy mieć realny wpływ na realizację celów Agendy 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Praktyki jakie zostały wyróżnione w raporcie to:

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny możemy dzielić się dobrymi praktykami i inspirować siebie oraz innych.

Z Raportem 2021 można zapoznać się klikając TUTAJ

O celach zrównoważonego rozwoju można dowiedzieć się więcej TUTAJ

×

Przeczytaj także

Nowy moduł pomiarowy ADT42ETH do czujników siły
Nowy moduł pomiarowy ADT42ETH do czujników siły

Firma WObit wprowadza do oferty nowy moduł pomiarowy ADT42ETH, służący do pomiarów siły, który może współpracować z 4 czujnikami tensometrycznymi.

Zobacz więcej »
Jak mierzyć temperaturę bezkontaktowo?
Jak mierzyć temperaturę bezkontaktowo?

W poniższym artykule przedstawimy czujniki temperatury podczerwieni, które zapewniają precyzyjne rezultaty, dzięki analizie promieniowania podczerwonego emitowanego przez powierzchnię obiektu.

Zobacz więcej »