Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation

WObit podzielił się ekspercką wiedzą o kompetencjach przyszłości

Jakie kompetencje cyfrowe i informatyczne będą kluczowe na przyszłych stanowiskach pracy? Ekspert firmy WObit podzielił się wiedzą z uczestnikami panelu organizowanego przez Czas Zawodowców.

28.08.2020

WObit podzielił się ekspercką wiedzą o kompetencjach przyszłości

Organizatorzy projektu Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska, którego uczestnikiem jest firma WObit, w czasie wakacji przygotowali atrakcyjną ofertę spotkań z ekspertami podczas zdalnych paneli.

W piątym panelu pt. Kompetencje cyfrowe i informatyczne jako kluczowe kompetencje w przyszłości. W które z nich warto inwestować? wziął udział Przemysław Degórski – Dyrektor Rozwoju w firmie WObit. Razem z przedstawicielami firm Volkswagen Poznań oraz MAHLE podzielił się z uczestnikami wydarzenia istotnymi wskazówkami dotyczącymi rozwoju zawodowego.

Dla wszystkich, którym nie udało się wziąć udziału w panelach, organizatorzy przygotowali nagrania dostępne online. Nagranie 5 panelu jest dostępne pod tym linkiem.

O projekcie

Projekt Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska jest uruchomiony w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014+ i będzie realizowany do końca 2022 roku przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego (Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego) oraz Politechnikę Poznańską we współpracy z zainteresowanymi samorządami, pracodawcami i szkołami kształcącymi zawodowo z terenu województwa wielkopolskiego.

Źródło grafiki: https://www.facebook.com/zawodowcy.org

×

Przeczytaj także

Przekładnie cykloidalne vs przekładnie planetarne – przegląd technologii
Przekładnie cykloidalne vs przekładnie planetarne – przegląd technologii

Jak zbudowane są przekładnie cykloidalne i planetarne? Jakie są ich zalety, a także w jakich aplikacjach warto je stosować? Odpowiedzi znajdziecie w artykule.

Zobacz więcej »
Skanery laserowe profilu do aplikacji seryjnych
Skanery laserowe profilu do aplikacji seryjnych

Nowe skanery laserowe profilu scanCONTROL 2500 idealnie sprawdzą się w automatyzacji procesów produkcyjnych w takich zadaniach jak kontrola jakości czy monitorowanie krawędzi.

Zobacz więcej »